Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du synes om at fotografere, så kan den her telefon hjælpe med et indbygget kamera. Kameraet lader dig tage dine billeder i 0 megapixels opløsning. Telefonens indbyggede batter
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Maxcom MM720 er 331 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Maxcom MM720 |
| Mærke | Maxcom |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Skærmstørrelse | 2.2 " |
| Seniortelefon | Ja, Nej |
| Lanceringsår | 2014 |
Kommunikation | |
| 4G | Ja, Nej |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Nej |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dobbelt SIM-kortplads | Nej |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 0 |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Nej |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 0.3 MP |
| Blitz/Lys | Ja, Nej |
| Frontkamera | Ja, Nej |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2015-02-10 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | FM-radio |
| Vandafvisende | Nej |
| Indbyggede sensorer | Nærhedssensor |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmopløsning | 176x176 |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 2.2 |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 800 mAh |
| Hurtig opladning | Nej |
| Trådløs opladning | Nej |
Mål | |
| Vægt | 83.0 g |
| Højde | 124.0 mm |
| Bredde | 58.0 mm |
| Dybde | 12.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .