Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus er designet til at blive brugt af venstrehåndede. Udover de almindelige knapper har den her også sideknapper til ekstra funktioner.
Annonce
Laveste pris for HP X200 er 195 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Vi mener, det er fair at sige, at computermussen er en ret essentiel del af et computer setup. Hvis du bruger en bærbar kan du nok bruge en touchpad i stedet for, men en computermus er bare nemmere at bruge og har større nøjagtighed.
Leder du efter en mus til dit barn, eller til en med mindre hænder? Så er det her en model du kan overveje.
Leder du efter en helt almindelig computermus uden alt mulige egenskaber, der bare kan bruges uden alt for meget besvær? Så er den her nok noget for dig. De meget seriøse gamere vil nok ikke købe den her mus, men til andre formål ved computeren er den her helt fin.
Den her computermus er utrolig populær på vores side, og når du sammenligner priserne, vil du se, at den laveste pris lige nu er på 195.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP X200 |
| Mærke | HP |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 60.0 g |
| Bredde | 63.3 mm |
| Højde | 36.2 mm |
| Længde | 115.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Ja |
| Også til venstrehåndede | Ja |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Ja |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Universel, Højre hånd |
| DPI | 1600 dpi |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .