Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er næsten umuligt at bruge en computer uden en mus. Børn eller voksne med mindre hænder vil nok mene, at den her mus passer godt til dem.
Laveste pris for ActiveJet AMY-146 er 46 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Vi mener, det er fair at sige, at computermussen er en ret essentiel del af et computer setup. Hvis du bruger en bærbar kan du nok bruge en touchpad i stedet for, men en computermus er bare nemmere at bruge og har større nøjagtighed.
At bruge en computermus med ledning kan virke lidt gammeldags, men det har sine fordele. For det første er den nem at tilslutte og for det andet vil der aldrig komme tilslutningsproblemer.
Den her computermus har tre knapper, så den er måske ikke lige musen for dig, hvis du leder efter en mus med en masse knapper og egenskaber.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele. Den laveste pris lige nu er 46.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ActiveJet AMY-146 |
| Mærke | ActiveJet |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 100.0 g |
| Bredde | 61.0 mm |
| Højde | 37.0 mm |
| Længde | 115.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Nej |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 1000 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Lanceringsår | 2021 |
| Tilslutning | USB |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .