Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her mus er en af de mere almindelige computermus. Mens de fleste computermus har to knapper (og eventuelt et scrollehjul) har den her mus fem.
Annonce
Laveste pris for LogiLink TI020 er 103 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
Du kan gøre en masse forskelligt med den her mus, da den er udstyret med hele fem knapper, hvilket selvfølgelig er mere end en almindelig computermus.
Leder du efter en helt almindelig computermus uden alt mulige egenskaber, der bare kan bruges uden alt for meget besvær? Så er den her nok noget for dig. De meget seriøse gamere vil nok ikke købe den her mus, men til andre formål ved computeren er den her helt fin.
Vi er sikre på, at du bliver glad for den her computermus og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 103.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LogiLink TI020 |
| Mærke | LogiLink |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 120.2 g |
| Bredde | 129.6 mm |
| Højde | 73.0 mm |
| Længde | 68.8 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Ja |
| Farve | Sort, Rød |
| DPI-knap | Ja |
| Programmerbar | 2 stk |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 5 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 1200 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej, Ja |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .