Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus er ikke trådløs. Børn eller voksne med mindre hænder vil nok mene, at den her mus passer godt til dem.
Laveste pris for Techly IM 902-UBK er 59 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
Mens der nogle computermus, der er udstyret med en masse knapper og egenskaber, så er den her en mere enkel og nem at bruge med kun tre knapper.
Det her er en almindelig mus, som passer godt til de fleste opgaver. Du kunne også, i teorien, bruge den til gaming, men hvis du bruger meget tid på at game, så skal du måske overveje en rigtg gamingmus.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 59.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Techly IM 902-UBK |
| Mærke | Techly |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 103.0 g |
| Bredde | 65.0 mm |
| Højde | 35.0 mm |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Længde | 110.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-11-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Også til venstrehåndede | Nej |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Nej |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Universel, Højre hånd |
| DPI | 1000 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .