Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du vil have frie bevægelsesmuligheder, så er en trådløs mus som den her et godt valg. Det er ikke en specielt avanceret mus, da den bare har tre knapper.
Laveste pris for Genius NX-8000S er 112 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Vi mener, det er fair at sige, at computermussen er en ret essentiel del af et computer setup. Hvis du bruger en bærbar kan du nok bruge en touchpad i stedet for, men en computermus er bare nemmere at bruge og har større nøjagtighed.
Det er ikke selvsagt, at alle computermus kan bruges af alle. For dem, der har mindre hænder eller børn for den sags skyld, vil en mus som denne nok fungere bedre.
Ved at bruge en trådløs mus, for du flere fordele. Hvis du arbejder på en bærbar, for eksempel, er det nemt at tage musen med dig på samme måde som computeren.
Der er meget godt at sige om det her produkt og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 112.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Genius NX-8000S |
| Mærke | Genius |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 75.0 g |
| Bredde | 62.8 mm |
| Højde | 39.8 mm |
| Længde | 100.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-19 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Nej |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 1200 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .