Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kabling Rullemus, 2800dpi
Prøv fleksible betalinger med
DataWorld
CONTOUR DESIGN RollerMouse Red Plus, Thin client
Annonce
Annonce
Laveste pris for Contour Design RollerMouse Red Plus Thin Client 7 Knapper er 3.082 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 21 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Contour Design RollerMouse Red Plus Thin Client 7 Knapper |
| Mærke | Contour Design |
| Type | Rullemus |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Ja |
| Venstre eller højre hånd | Universel |
| DPI | 2800 dpi |
| Tilslutning | USB |
Egenskaber | |
|---|---|
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 1060.0 g |
| Bredde | 420.0 mm |
| Højde | 23.0 mm |
| Længde | 155.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .