Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus kan bruges til det meste. Den her mus har bare to knapper, så ikke noget udover det sædvanlige.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Microsoft Surface Arc Grey er 530 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 18 butikker.
Vi mener, det er fair at sige, at computermussen er en ret essentiel del af et computer setup. Hvis du bruger en bærbar kan du nok bruge en touchpad i stedet for, men en computermus er bare nemmere at bruge og har større nøjagtighed.
Trådløse computermus er mere eller mindre blevet det almindelige valg. I de fleste tilfælde er det også super nemt at tilslutte mussen til din computer. Så der er ikke nogen grund til at tænke, at de sværere at anvende.
Mens der nogle computermus, der er udstyret med en masse knapper og egenskaber, så er den her en mere enkel og nem at bruge med kun to knapper.
Den her computermus er utrolig populær på vores side. Den laveste pris lige nu er 530.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Microsoft Surface Arc Grey |
| Mærke | Microsoft |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 82.5 g |
| Bredde | 55.1 mm |
| Højde | 14.2 mm |
| Længde | 131.3 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-10-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Også til venstrehåndede | Ja |
| Farve | Grå |
| Producent farve | Grey |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 2 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| IPS | 30 |
| Venstre eller højre hånd | Universel |
| DPI | 1000 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lanceringsår | 2017 |
| Tilslutning | Bluetooth |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .