Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus kan bruges til det meste. Mens de fleste computermus har to knapper (og eventuelt et scrollehjul) har den her mus fire.
Annonce
Laveste pris for Laser LORCAN01B er 93 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Det siger måske sig selv, hvorfor du behøver en mus til din computer, men at vide hvilken en du skal købe er ikke så nemt, når man ser på det store udvalg, der er i dag. Måske er den her noget for dig?
Mens nogle computermus kan virke klodsede eller svære at bruge, hvis du er et barn eller har mindre hænder, så har den her mus en mere håndgribelig størrelse.
Det kan være lidt træls at bruge en mus til højrehåndede som venstrehåndet. Vælg derfor i stedet en mus designet til venstrehåndede for at opnå den bedste komfort.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele. Den laveste pris lige nu er 93.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Laser LORCAN01B |
| Mærke | Laser |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 90.0 g |
| Bredde | 56.0 mm |
| Højde | 20.0 mm |
| Længde | 112.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-10-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Også til venstrehåndede | Ja |
| Farve | Sort |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 4 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Universel, Højre hånd |
| DPI | 1600 dpi |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | Bluetooth, USB |
| Sensor | Laser, Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .