Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du vil have frie bevægelsesmuligheder, så er en trådløs mus som den her et godt valg. Det her er en meget almindelig computermus med bare tre knapper.
Annonce
Laveste pris for DeLock Mini Optical Wireless er 95 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
Leder du efter en helt almindelig computermus uden alt mulige egenskaber, der bare kan bruges uden alt for meget besvær? Så er den her nok noget for dig. De meget seriøse gamere vil nok ikke købe den her mus, men til andre formål ved computeren er den her helt fin.
Nogle moderne computermus, i særdeleshed gamingmus, har tonsvis af knapper og i nogle tilfælde kan du endda programmere knapperne selv. Men den her mus er lidt mere beskeden og har bare tre knapper.
Der er meget godt at sige om det her produkt, og når du sammenligner priserne, vil du se, at den laveste pris lige nu er på 95.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | DeLock Mini Optical Wireless |
| Mærke | DeLock |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 80.0 g |
| Bredde | 66.9 mm |
| Højde | 35.6 mm |
| Længde | 104.4 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-11-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Også til venstrehåndede | Ja |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Nej |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Universel |
| DPI | 1000 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .