Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Laveste pris for Pantum P2500W er 1.239 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Vores verden bliver mere og mere digitaliseret, men nogle gange kan du stadig have brug for at udskrive dokumenter. I så fald kan din egen printer i høj grad være nyttig for dig.
Den her printer kan kun udskrive i sort/hvid, men hvis dine behov ikke inkluderer udskrivning i farver på regelmæssig basis, kan det stadig være et godt valg for dig.
Der er kun ét understøttet printformat; A4.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 1239.00 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Pantum P2500W |
| Mærke | Pantum |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Processorhastighed | 600 MHz |
| Printerens farve | Sort |
| Printformater | C5, Executive, Folio, Letter, C6, A6, DL, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Nej |
| Farveprinter | Nej |
| Papirkapacitet | 150 stk |
| Printertype | Laser |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Nej |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Udprintning | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort) | 22.0 ppm |
| Printopløsning (maks) | 1200 x 1200 dpi |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Display | Nej |
Hukommelse | |
| Inkluderet hukommelseskapacitet | 128 MB |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 350.0 W |
Mål | |
| Dybde | 22.0 cm |
| Højde | 17.8 cm |
| Vægt | 4.3 kg |
| Bredde | 33.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2015-08-10 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .