Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
-with-V-Trimmer.jpg)
Hvis du af og til skal udskrive andet end tekstdokumenter, kan denne printe i farver. Den her printer understøtter flere printformater, blandt andet A3 og A4.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for HP DesignJet Z6dr PostScript (44 ") with V-Trimmer er 33.625 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Selvom vores verden bliver mere og mere digital, er der nogle tilfælde, hvor du vil finde det praktisk at kunne printe på fysisk papir.
Selvom der ikke er nogen Wi-Fi-forbindelse til den her model, er det alligvel nemt at forbinde til printeren via ethernet.
Vi vil sige, at det meste udskrivning sker på A4-papir, hvilket naturligvis understøttes af denne printer. Men du kan også printe på A3-papir, hvis behovet skulle opstå.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 33625.00 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP DesignJet Z6dr PostScript (44 ") with V-Trimmer |
| Mærke | HP |
Mål | |
| Dybde | 69.5 cm |
| Højde | 99.8 cm |
| Bredde | 180.2 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Lydniveau | 42 dB |
| Printerens farve | Sort, Grå |
| Printformater | A1, A3, Letter, A2, A0, A4, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Printertype | Inkjet |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .