Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Canon imagePROGRAF TM-240 er 6.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 14 butikker.
Selvom vores verden bliver mere og mere digital, er der nogle tilfælde, hvor du vil finde det praktisk at kunne printe på fysisk papir.
Metoden, hvormed du tilslutter den her printer, er via usb. Måske ikke så praktisk som Wi-Fi, men det fungerer godt nok.
Den her særlige printermodel har indbygget understøttelse af Apple AirPrint, så der burde være meget nemt at tilslutte til printeren hvis du bruger Apple produkter.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 6499.00 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon imagePROGRAF TM-240 |
| Mærke | Canon |
Produktegenskaber | |
| Funktioner | Kopimaskine |
| Printerens farve | Hvid |
| Printformater | B4, A1, A3, A2, A4 |
| Tilslutninger | AirPrint, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Nej |
| Farveprinter | Ja |
| Printertype | Inkjet |
| Lanceringsår | 2023 |
Udprintning | |
| Kopiopløsning (maks) | 2400 x 1200 dpi |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
|---|---|
| Touchscreen | Nej |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star, EPEAT |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 59.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 2.2 W |
Mål | |
| Dybde | 74.7 cm |
| Højde | 43.7 cm |
| Vægt | 40.0 kg |
| Bredde | 97.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .