Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du har brug for en digital kopi af et dokument, kan du bruge denne printer til at scanne det. Den her printer understøtter flere printformater, blandt andet A4 og A5.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Epson Expression Photo XP-8600 er 1.249 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Vores verden bliver mere og mere digitaliseret, men nogle gange kan du stadig have brug for at udskrive dokumenter. I så fald kan din egen printer i høj grad være nyttig for dig.
Mens visse printermodeller opretter forbindelse til internettet ved hjælp af et kabel, kan denne oprette forbindelse til dit trådløse internet.
Hvis du bruger Apple-produkter til dagligt, hvad enten det er en Macbook eller en iPhone, kan du gøre god brug af den indbyggede support til Apple AirPrint.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 1249.00 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Epson Expression Photo XP-8600 |
| Mærke | Epson |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Scannertype | Flatbed |
| Lydniveau | 49 dB |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine |
| Printerens farve | Sort |
| Printformater | Letter, A6, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, Google Cloud Print, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Nej |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 100 stk |
| Printertype | Inkjet |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Nej |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Udprintning | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort) | 32.0 ppm |
| Optisk opløsning | 1200 x 4800 dpi |
| Udskrivningshastighed (farve) | 32.0 ppm |
| Printopløsning (maks) | 5760 x 1440 dpi |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Display | Ja |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 7.2 W |
Mål | |
| Dybde | 34.0 cm |
| Højde | 14.2 cm |
| Bredde | 34.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-12 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .