Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne taske fra Osprey kan lukkes . Den består af nylon, der er let at vedligeholde. Den er designet til herrer.
Annonce
Laveste pris for Osprey Aether 65 S/M - Black er 1.595 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Osprey Aether 65 S/M - Black |
| Mærke | Osprey |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Nylon |
Mål | |
| Vægt | 2231.0 g |
| Højde | 80.0 cm |
| Bredde | 40.0 cm |
| Dybde | 28.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-03-16 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Spænde, Klaplåg |
| Producent farve | Black |
| Egenskaber (rygsæk) | Regnslag, Hofterem, Brystrem, Understøtter væskesystem |
| Målgruppe | Herre |
| Volumen | 65.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .