Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne bæltetaske kan lukkes med lynlås. Tasken er lavet af gode og slidstærke materialer. Den kan rumme 4 liter
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Vans Ward Cross Body Pack - Black Ripstop er 349 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Vans Ward Cross Body Pack - Black Ripstop |
| Mærke | Vans |
| Type | Bæltetasker |
Mål | |
| Højde | 18.0 cm |
| Bredde | 46.0 cm |
| Dybde | 11.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-04-08 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Black Ripstop |
| Mønster | Ensfarvet |
| Materiale | Nylon |
| Volumen | 4.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .