Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her crossbody taske fra Pia Ries er perfekt til at have med på gåturen. Den er produceret i elegant læder, og den kan bruges af de fleste.
Prøv fleksible betalinger med
MadameChic.dk
Pia Ries - Washed Crossover 054 - Cognac
Annonce
Laveste pris for Pia Ries Rummelig Crossbody - Cognac er 749 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Pia Ries Rummelig Crossbody - Cognac |
| Mærke | Pia Ries |
| Type | Skuldertasker |
Mål | |
| Vægt | 410.0 g |
| Skulderremslængde | 140.0 cm |
| Højde | 23.0 cm |
| Bredde | 28.0 cm |
| Dybde | 9.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Cognac |
| Egenskaber | Baglomme, Indvendig lomme, Kortlomme |
| Farve | Brun |
| Materiale | Skind |
| Bæremuligheder | Skulderrem |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .