Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Computertaske med plads til alt, hvad du ellers skal bruge i løbet af dagen. Lukningen på tasken foregår med lynlås. Den er produceret i polyester.
Annonce
Laveste pris for HP Prelude 15.6" Backpack er 234 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Prelude 15.6" Backpack |
| Mærke | HP |
| Type | Computertasker |
Mål | |
| Vægt | 380.0 g |
| Højde | 45.5 cm |
| Bredde | 31.0 cm |
| Dybde | 10.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Dobbelte skulderremme |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Indvendig lomme |
| Farve | Grå, Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Mønster | Ensfarvet |
| Målgruppe | Dame |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Materiale | Polyester |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .