Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du kan lukke skuldertasken med lynlås. Tasken er designet i sort.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Kintobe Nico Crossbody Bag - Jet Black er 479 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kintobe Nico Crossbody Bag - Jet Black |
| Mærke | Kintobe |
| Type | Skuldertasker |
Mål | |
| Skulderremslængde | 158.0 cm |
| Højde | 20.0 cm |
| Bredde | 18.0 cm |
| Dybde | 6.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-03-29 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Skulderrem |
| Egenskaber | Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Spænde |
| Producent farve | Jet Black |
| Mønster | Ensfarvet |
| Materiale | Nylon |
| Volumen | 2.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .