Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel
Fjeld & Fritid
Fjällräven Re-Kånken Mini (Rød (RED/320) One size)
Annonce
Laveste pris for Fjällräven Re-Kånken Mini - Red er 594 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fjällräven Re-Kånken Mini - Red |
| Mærke | Fjällräven |
| Type | Rygsække |
Mål | |
| Vægt | 340.0 g |
| Højde | 29.0 cm |
| Bredde | 20.0 cm |
| Dybde | 13.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-04-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Red |
| Egenskaber | Vandafvisende |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Junior, Børn, Herre |
| Farve | Rød |
| Volumen | 7.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .