Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Melbourne Backpack 15.6" - Black er en flot taske fra PORT Designs. Den består af tekstil, og den kan bruges af de fleste.
Annonce
Laveste pris for PORT Designs Melbourne Backpack 15.6" - Black er 775 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | PORT Designs Melbourne Backpack 15.6" - Black |
| Mærke | PORT Designs |
| Type | Computertasker |
Materiale | |
| Materiale | Polyester, Stof |
Mål | |
| Vægt | 1500.0 g |
| Højde | 51.0 cm |
| Bredde | 35.0 cm |
| Dybde | 27.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-03-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Håndtag, Skulderrem |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandtæt, Reflekser, Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme, Kortlomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Mønster | Ensfarvet |
| Målgruppe | Unisex, Dame |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .