Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Springform, Tåler maskinopvask, Aftagelig bund, Non-stick belægning, Kulstål, Stål, Rund Farve: Grå, Blå, Rustfri stål, Sølv, Sort
Laveste pris for KitchenCraft Master Classs Springform 20 cm er 231 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | KitchenCraft Master Classs Springform 20 cm |
| Mærke | KitchenCraft |
| Type | Springforme |
Mål | |
| Bredde | 20.0 cm |
| Diameter | 20.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-07-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Materialer | Silikone, Kulstål, Stål, Plast, Rustfrit stål |
| Egenskaber | Non-stick belægning, Aftagelig bund, Tåler maskinopvask |
| Farve | Sølv, Hvid, Rustfri stål, Grå, Blå, Sort |
| Form | Rund |
| Sæt | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .