Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Springform, Non-stick belægning, Aftagelig bund, Stål, Metal, Rustfrit stål, Rund Farve: Sølv, Sort, Grå, Transparent
Annonce
Laveste pris for Kaiser Mini Springform 20 cm 20 cm er 166 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Kaiser Mini Springform 20 cm 20 cm |
| Mærke | Kaiser |
| Type | Springforme |
Mål | |
| Længde | 20.0 cm |
| Diameter | 20.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-05-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Materialer | Stål, Plast, Metal, Rustfrit stål |
| Egenskaber | Non-stick belægning, Aftagelig bund |
| Farve | Sølv, Transparent, Grå, Sort |
| Form | Rund |
| Sæt | Ja, Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .