Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Diagnostisk vægt, 8 brugere, Kropsfedt, Muskelmasse, Kropsvæske, Knoglemasse, BMI, Sort, Glas
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Terraillon Web Coach Move er -. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Terraillon Web Coach Move |
| Mærke | Terraillon |
| Type | Diagnostiske vægte |
Materiale | |
| Materiale | Glas |
Strømkilde | |
| Type af batteri | AAA (LR03) |
Mål | |
| Dybde | 30.0 cm |
| Højde | 2.2 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-06-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Drift | Batteridrevet |
| Antal brugere | 8 |
| Brugervægt (maks) | 180.0 kg |
| Måleområde | BMI, Muskelmasse, Kropsfedt, Kropsvæske, Knoglemasse |
| Egenskaber | App-kompatibel, Bluetooth, Hukommelsesfunktion |
| Antal vægtsensorer | 4 stk |
| Vægtens vægt | 1300.0 g |
| Nøjagtighed | 100.0 g |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .