Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Doro får du her et smartwatch, som har en batteritid på 168 timer ved fuld opladning. Uret er både støv- og vandtæt. Uret understøtter iltniveau i blod (spo2).
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Doro Watch er 299 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Leder du efter et smartwatch? Så bør du måske overveje, hvilke egenskaber, der er vigtige for dig. Udvalget er stort og der findes modeller, som kan alt fra at skifte sang, læse beskeder, måle din puls under træning til at foretage telefonopkalde direkte fra dit håndled. Smart, ikke?
En anden god egenskab den her model har, er en IP kassifikation på IP68. Det betyder, at det er vand- og støvafvisende, og derfor kan tåle at blive vådt eller beskidt.
I dag kan du købe det her smartwatch for 299.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forskellige forhandlere for at finde den bedste deal for dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Doro Watch |
| Mærke | Doro |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Fitness, Løb |
| Serie | Andet |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.28 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Skridttæller, Kamera |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 3 ATM (30 m), IP68 |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Design | |
| Materiale (urkasse) | Plast |
| Materiale (rem) | Silikone |
| Farve (urkasse) | Rosaguld, Sort |
| Farve (rem) | Hvid, Sort, Grøn, Lyserød |
| Glastype | Mineral |
Software | |
|---|---|
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Hukommelse | |
| RAM | 64 MB |
Trådløst | |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
| Batteritid | 168.0 timer |
Mål | |
| Tykkelse | 13.4 mm |
| Højde | 45.3 mm |
| Bredde | 45.3 mm |
| Vægt | 134.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .