Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her et watchOS-drevet smartwatch, der har et batteri, der kan holde strøm i flere timer. Uret er udstyret med et energibesparende OLED-display. Der er 64GB hukommelse på ure
Annonce
Annonce
Laveste pris for Apple Watch Series 10, Titanium, 42mm, GPS + Cellular, Milanese Loop er 4.599 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Med et smartwatch på dit håndled behøver du ikke tage din telefon frem hele tiden. Læs notificationer, svar på beskeder og skift sang direkte på dit håndled. Den her model fra Apple giver dig alt du behøver fra et ur, og lidt til.
Blandt den her models smarte egenskaber finder du et kompas, hvilket er godt at have, hvis du er på vandretur. Med 64GB intern hukommelse har du plads til en del data.
Hvis du er interesseret i at købe det her smartwatch fra Apple, kan du lige nu få det til en pris fra 4599.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple Watch Series 10, Titanium, 42mm, GPS + Cellular, Milanese Loop |
| Mærke | Apple |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Svømning, Triathlon, Multisport, Løb |
| Serie | Apple Watch Series 10 |
Produktegenskaber | |
| Styresystem | watchOS |
Egenskaber | |
| Egenskaber | EKG (Elektrokardiografi), Iltniveau i blod (SpO2), Søvnaflæsning, Kompas, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 5 ATM (50 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | OLED |
| Skærmopløsning | 374x446 |
Internt | |
| Lagring | 64GB |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Processor | |
| Processorkerner | 2 |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Batteritid | 18.0 timer |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-09-09 |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Titanium |
| Materiale (rem) | Stål |
| Farve (urkasse) | Guld, Grå |
| Farve (rem) | Grå, Guld, Sort |
| Glastype | Safir |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WI-FI | Ja |
| Trådløs kommunikation | Wi-Fi, 3G, 4G, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Mål | |
| Tykkelse | 9.7 mm |
| Bredde | 36.0 mm |
| Højde | 42.0 mm |
| Vægt | 34.4 g |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .