Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Sportsur


Hockeyshop
Garmin Træningsur Instinct Solar Gps Surf Edition Gray
Eller 3 betalinger af 849 kr./md.*
Annonce
Laveste pris for Garmin Instinct Solar Surf Edition er 2.547 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Garmin Instinct Solar Surf Edition |
| Mærke | Garmin |
| Type | Sportsure |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Fitness, Løb, Multisport, Svømning, Triathlon |
| Serie | Garmin Instinct |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 0.9 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Søvnaflæsning, Barometrisk højdemåler, Kompas, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 10 ATM (100 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Internt | |
| Lagring | 16MB |
Display | |
| Farveskærm | Nej |
| Skærmopløsning | 128x128 |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Fiberforstærket polymer |
| Materiale (rem) | Silikone |
| Farve (urkasse) | Sort |
| Farve (rem) | Hvid |
Trådløst | |
| Trådløs kommunikation | ANT+, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
Mål | |
| Tykkelse | 15.3 mm |
| Højde | 45.0 mm |
| Bredde | 45.0 mm |
| Bredde (rem) | 22.0 mm |
| Vægt | 53.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2025-11-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .