Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Vtech får du her et smartwatch, der er perfekt til dig, der vil leve lidt smartere. Displayet er af typen LCD. Uret understøtter kamera.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Vtech KidiZoom DX2 er 370 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Er det tid til et nyt smartwatch? Så bør du måske overveje, hvilke egenskaber, der er vigtige for dig. Udvalget er stort og der findes modeller, som kan alt fra at skifte sang, læse beskeder, måle din puls under træning til at foretage telefonopkalde direkte fra dit håndled. Smart, ikke?
Det her ur har, blandt andet, et kamera. At have et kamera i sit smartwatch gør det urtoligt nemt og hurtigt at tage billeder. Uret har en LCD skærm.
Hvis du er interesseret i at købe det her smartwatch fra Vtech, kan du lige nu få det til en pris fra 369.98 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Vtech KidiZoom DX2 |
| Mærke | Vtech |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Ja |
| Serie | Andet |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.4 " |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Kamera, Accelerometer |
| Vandafvisende | Nej |
Tilslutninger | |
| USB | Ja |
Display | |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
| Skærmopløsning | 128x128 |
Software | |
| Smartphone-kompatibilitet | Windows |
Hukommelse | |
| RAM | 256 MB |
Design | |
|---|---|
| Farve (urkasse) | Lyserød, Sort, Blå, Grøn, Lilla |
| Farve (rem) | Blå, Lilla, Grøn, Lyserød |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
Strømkilde | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
Mål | |
| Tykkelse | 17.0 mm |
| Højde | 44.0 mm |
| Vægt | 105.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-07-07 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .