Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her et LiteOS-drevet smartwatch, der sælges med en læderrem. Det har en indbygget hukommelse på 4GB.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Huawei Watch GT 2 Pro er 2.199 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Med det her smartwatch fra Huawei får du mange gode ting samlet i én pakke. Du kan oprette forbindelse til dine telefonen og opdage alle dets fede egenskaber.
Hvis du ofte vandre i skove eller bjergene, er det vigtigt at have et kompas med. Det her ur er udstyret med et indbygget kompas, så du altid ved hvor du er på vej hen. Uret har en OLED (AMOLED) skærm.
Hvis du er interesseret i at købe det her smartwatch fra Huawei, kan du lige nu få det til en pris fra 2199.00 kr.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Huawei Watch GT 2 Pro |
| Mærke | Huawei |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Serie | Huawei Watch GT 2 |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.39 " |
| Styresystem | LiteOS |
Egenskaber | |
| Egenskaber | Gyroskop, Barometrisk højdemåler, Kompas, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | 5 ATM (50 m) |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Display | |
| Skærmtype | AMOLED |
| Skærmopløsning | 454x454 |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Internt | |
| Lagring | 4GB |
Hukommelse | |
| RAM | 32 MB |
Processor | |
| Processor | Huawei HiSilicon Kirin A1 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-09-14 |
Design | |
|---|---|
| Materiale (urkasse) | Titanium |
| Materiale (rem) | Læder, Gummi |
| Farve (urkasse) | Sort, Grå |
| Farve (rem) | Grå, Sort |
| Glastype | Safir |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Nej |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 455 mAh |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
| Batteritid | 336.0 timer |
Mål | |
| Tykkelse | 11.4 mm |
| Højde | 46.7 mm |
| Bredde | 46.7 mm |
| Vægt | 52.0 g |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .