Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bilen giver dig, med en tophastighed på hele 35 km/h, en ordentlig fartoplevelse. Den kan i 16 minutter inden den skal lades op igen.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Absima Power Truggy RTR 2332275 er 750 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Med en topfart på 35 km/h får du en model med en helt okay hastighed. Så unanset om du vil ræse afsted, eller bare hygge lidt - så passer den her model til det hele.
Motoren er elektrisk og drives af AA-batterier. Det betyder, at det bare er at klikke nye batterier i og forsætte med at køre, i stedet for at skulle oplade batteriet, eller købe brændstof. Absima Power Truggy RTR 2332275 har en køretid på 16 minutter. En normal køretid sammenlignet med de andre på markedet. Det er måske et meget godt sted at starte, for dig, der ikke har så meget erfaring med fjernstyret legetøj.
I dag er den laveste pris på Absima Power Truggy RTR 2332275 750.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Absima Power Truggy RTR 2332275 |
| Mærke | Absima |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | LED-lys |
| Fjernstyrede biler | Off-road |
| Kørsel | Firehjulstræk (4WD) |
| Hastighed (maks) | 35.0 km/h |
| Montering | Færdigsamlet |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-26 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Køretid | 16.0 min |
| Opladningstype | USB |
| Motortype | Elektrisk |
| Type af batteri | AA (LR06) |
Mål | |
| Skala | 1:14 |
| Vægt | 765.0 g |
| Bredde | 210.0 mm |
| Højde | 115.0 mm |
| Længde | 292.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .