Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Bilen fra HPI Racing giver dig, med en topfart på hele 72 km/h, en ordentlig fartoplevelse. Den er udstyret med et genopladeligt NiMH-batteri.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for HPI Racing Vorza Nitro Buggy RTR HP160177 er 4.140 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Til fartbøllen, som kan lide et andrenalin kick er den her model helt perfekt, med en topfart på hele 72 km/h. Hastigheden er hurtigere end de fleste af konkurrenterne.
Den her model har elektrisk motor og drives af batterier. Så husk at have batterierne opladt og fulde med energi!
I dag er den laveste pris på HPI Racing Vorza Nitro Buggy RTR HP160177 4140.00 kr. Husk dog også at sammenligne andre modeller og eventuelt forskellige forhandlere, så du finder det bedste alternativ til dig.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HPI Racing Vorza Nitro Buggy RTR HP160177 |
| Mærke | HPI Racing |
| Type | Fjernstyrede biler |
Produktegenskaber | |
| Fjernstyrede biler | Off-road |
| Kørsel | Firehjulstræk (4WD) |
| Hastighed (maks) | 72.42 km/h |
| Montering | Færdigsamlet |
| Farve | Orange |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-10 |
Strømkilde | |
|---|---|
| Batteriteknologi | NiMH |
| Batterikapacitet | 1600 mAh |
| Opladningstype | USB |
Mål | |
| Skala | 1:8 |
| Bredde | 205.0 mm |
| Højde | 178.0 mm |
| Længde | 508.0 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .