Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

DJI Remote Controller Monitor Hood lavet af DJI er for den omhyggelige bruger, der ønsker at holde deres produkt intakt og rent uden ridser.
Laveste pris for DJI RC-N1 Remote Controller Monitor Hood er 99 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | DJI RC-N1 Remote Controller Monitor Hood |
| Mærke | DJI |
| Type | RC tilbehør |
Produktegenskaber | |
| Tilbehør til fjernstyring | Dæksler & Beskyttelse |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-07-06 |
Mål | |
|---|---|
| Vægt | 997.0 g |
| Bredde | 89.92 mm |
| Højde | 168.0 mm |
| Længde | 23.11 mm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .