Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

CPU luftkøler
Laveste pris for Thermalright AXP90-X47 FULL 92mm er 349 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Thermalright AXP90-X47 FULL 92mm |
| Mærke | Thermalright |
| Type | CPU luftkølere |
Mål | |
| Vægt | 520.0 g |
| Bredde | 95.0 mm |
| Dybde | 94.5 mm |
| Højde | 47.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-30 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Blæserstørrelse | 92 mm |
| LED-belysning | Nej |
| Farve | Orange |
| Antal blæsere | 1 |
| Sokkel | 1151, 1200, 1700, 1150, AM4, 1156, AM5, 1155 |
| Ventilator | Aktiv |
| Lydniveau | 22 dB |
| Rotationshastighed (blæsere) | 2700 rpm |
| PWM blæserstyring | Ja |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .