
CPU luftkøler
Annonce
Laveste pris for DeepCool Gamma Archer er 75 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | DeepCool Gamma Archer |
| Mærke | DeepCool |
| Type | CPU luftkølere |
Mål | |
| Vægt | 301.0 g |
| Bredde | 121.0 mm |
| Dybde | 65.5 mm |
| Højde | 124.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-03-01 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Blæserstørrelse | 120 mm |
| LED-belysning | Nej |
| Antal blæsere | 1 |
| Sokkel | 754, AM3+, 775, AM2+, 940, 1151, 1200, AM3, 1150, AM4, FM1, AM2, 1156, 939, AM5, FM2, 1155 |
| Ventilator | Aktiv |
| Lydniveau | 26 dB |
| Rotationshastighed (blæsere) | 1600 rpm |
| PWM blæserstyring | Nej |
| Luftgennemstrømning (CFM) | 54.25 Airflow |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .