Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laptopkølere
ITFON, EL-Salg Vordingborg
DeepCool U PAL laptop cooling pad 39.6 cm (15.6") 1000 RPM Black
Eller 3 betalinger af 41 kr./md.*
Annonce
Laveste pris for DeepCool U Pal er 124 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | DeepCool U Pal |
| Mærke | DeepCool |
| Type | Laptopkølere |
Mål | |
| Vægt | 765.0 g |
| Bredde | 390.0 mm |
| Dybde | 280.0 mm |
| Højde | 27.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-09-04 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Blæserstørrelse | 140 mm |
| Antal blæsere | 2 |
| Ventilator | Aktiv |
| Lydniveau | 26 dB |
| Rotationshastighed (blæsere) | 1000 rpm |
| Luftgennemstrømning (CFM) | 92.0 Airflow |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .