Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Perfekt til brødkrummerne på køkkenbordet. Støvsugeren har en beholder, der let kan tømmes efter brug.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for InnovaGoods Mini Portable er 119 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
InnovaGoods InnovaGoods Mini Portable er perfekt til at støvsuge mindre områder. Med den her støvsuger behøver du ikke købe støvsugeposer. Alt støvet samles op i en beholder. Det er både mere miljørigtigt og billigere i længden.
Med den her håndstøvsuger kan du nemt støvsuge trapper eller andre besværlige steder.
I stedet for støvsugerposer, samles snavs og skidt i en beholder, som du nemt kan tømme i skraldespanden.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Det her er en af de mest populære støvsugere på PriceRunner og lige nu kan den fås til en pris fra 119.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør støvsugeren til et overkommeligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | InnovaGoods Mini Portable |
| Mærke | InnovaGoods |
| Type | Håndstøvsugere |
Produktegenskaber | |
| Egenskaber | Batteridrevet, Genopladelig |
| Støvbeholder | Poseløs |
| Farve | Lilla, Hvid, Grå, Rød |
Strømkilde | |
|---|---|
| Energikilde | Genopladeligt batteri |
Mål | |
| Dybde | 80.0 mm |
| Højde | 60.0 mm |
| Bredde | 80.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-06-17 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .