Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En lavere sugestyrke betyder, at dette produkt er energibesparende. Ledningens længde er 5,0 meter, hvilket er kortere end gennemsnittet.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Nilfisk Multi II 22 Inox er 791 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Den her model er en godt valg til dig, der ønsker en ny støvsuger.
Støvsugeren har et lidt svagere sugeeffekt end andre modeller på markedet i dag, men det gør den også mere energieffektiv.
Støvsugerens støjniveau er 85 dB og er derfor ikke noget for dig, der leder efter en støjsvag støvsuger.
Udvalget af støvsugere er meget stort, så lav lidt research først og find den model, der passer bedst til dine behov. Hvis du sammenligner prisen på den her støvsuger på PriceRunner, vil du se, at den nuværende laveste pris er 791.00 kr.. Støvsugeren er højt vurderet med en anmeldelse på 4,3 ud af 5, hvilket må betyde, at den er et godt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nilfisk Multi II 22 Inox |
| Mærke | Nilfisk |
| Type | Industristøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 22.0 L |
| Støvbeholder | Vandtank |
| Farve | Sølv |
| Lydniveau | 85 dB |
Ydeevne | |
| Sugeeffekt | 270 W |
| Sugeevne (kPA) | 20.0 kPa |
| Motoreffekt | 1200 W |
Mål | |
|---|---|
| Dybde | 426.0 mm |
| Højde | 599.0 mm |
| Slangelængde | 2.0 m |
| Bredde | 374.0 mm |
| Vægt | 9.2 kg |
| Ledningslængde | 5.0 m |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-12-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .