Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Er du på udkig efter en ny industristøvsuger? Så er den her måske den du leder efter. Lydniveauet svarer til en opvaskemaskine eller et klimaanlæg. Støvsugerens beholder har plads
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Nilfisk GD 5 Back HEPA EU er 2.928 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 21 butikker.
Hvis du leder efter en industristøvsugerkunne den her model være noget for dig. Støvsugeren bruger almindelige støvsugerposer.
Støvsugerens støjniveau er 76 dB, hvilket er almindeligt for støvsugere. Du skal ikke skifte posen hele tiden, da det har en almindelig størrelse på 5 liter.
Intet hjem er komplet uden en støvsuger, og den her model er muligvis den perfekte støvsuger til dig! Det her er en af de mest populære støvsugere på PriceRunner og lige nu kan den fås til en pris fra 2927.50 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket sammen med dens egenskaber gør den her støvsuger til et premium produkt.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Nilfisk GD 5 Back HEPA EU |
| Mærke | Nilfisk |
| Type | Industristøvsuger |
Produktegenskaber | |
| Posevolumen | 5.0 L |
| Filter | HEPA-filter |
| Egenskaber | Rygbåret |
| Støvbeholder | Pose |
| Lydniveau | 76 dB |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-10-29 |
Ydeevne | |
|---|---|
| Støvopsamling tæppe | D |
| Sugeevne (kPA) | 22.0 kPa |
| Støvopsamling hårdt gulv | D |
Mål | |
| Dybde | 380.0 mm |
| Højde | 570.0 mm |
| Bredde | 260.0 mm |
| Vægt | 4.5 kg |
| Ledningslængde | 15.0 m |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .