Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Modellen Sony KD-43X75WL fra Sony er et 43 tommer LCD TV, med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Nyd at se TV med dine favorit apps som Netflix, YouTube, HBO med hjælp fra
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
Sony KD-43X75WL 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sort
Annonce
Laveste pris for Sony KD-43X75WL er 4.525 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Sony KD-43X75WL har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). Teknikken og funktionerne er til for at skabe det skarpeste billede. TV'et er udstyret med mange tilslutningsmuligheder til digitalbokse og medieafspillere.
Modellen Sony KD-43X75WL, er et LCD-TV på 43 tommer, som har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). HDR gør billedet mere detaljerigt og naturtro.
Det her TV har 4 HDMI-tilslutninger og 2 USB-porte, så der er mange indgange til blandt andet medieafspillere og spillekonsoller. Dette TV er smart, så det kan kobles til internettet og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Hvis du ikke søger det absolut nyeste indenfor TV, er dette TV sikkert noget for dig. Desværre har dette TV ikke fået så mange anmeldelser endnu, og det er derfor svært at give et bud på, hvad gennemsnittet mener om det.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony KD-43X75WL |
| Mærke | Sony |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 43.0 " |
| Lanceringsår | 2023 |
| Styresystem | Google TV |
| Energiklasse HDR | G |
| Farve | Sølv |
| Energiklasse | G |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
Billede | |
| ALLM | Ja |
| Baggrundsbelyst LED | Ja |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | LED |
| HDR-type | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, VP9 |
| VRR | Nej |
| Kantbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| Stemmestyring | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Optagefunktion via USB (PVR) |
| Stemmeassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 stk |
| Antal Komposit | 1 stk |
| MHL | Nej |
| USB-version | USB 2.0 |
| Tilslutninger | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI, Komposit |
| HDMI-version | 2.0b |
| CEC | Nej |
| Antal HDMI | 4 stk |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, DTS digital surround |
| Højttalereffekt (total) | 20 W |
| Højttalertype | Stereo |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs & Streaming | Chromecast, AirPlay |
| Smart Home System | Apple HomeKit, Amazon Alexa |
| WI-FI | Ja |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 200x200 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 63.2 cm |
| Vægt (uden stativ) | 9.3 kg |
| Højde (uden stativ) | 56.7 cm |
| Dybde (med stativ) | 26.6 cm |
| Bredde | 97.2 cm |
| Vægt (med stativ) | 9.5 kg |
| Dybde (uden stativ) | 7.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-05-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .