Philips 48OLED708
Philips 48OLED708
Sammenlign
Placering
1863
i
TV
Prøv fleksible betalinger medKlarna
Lyd og Billede Specialisten
5.0(11 vurderinger)
KøbsgarantiKøbsgaranti
48" OLED708 ➞ Trustpilot topscorer på Philips service!
Bestillingsvare
Annonce
Relaterede produkter
Se vores forslag til andre produkter, der matcher dine interesser.
Anmeldelser
Læs om produktet
  • HDR (High Dynamic Range)
  • Smart TV
  • 4 HDMI-porte
  • 3 USB-porte
  • Fra 2023
Sammenlign:
Specifikationer
Produkt
ProduktnavnPhilips 48OLED708
MærkePhilips
Produktegenskaber
48.0 "
Lanceringsår2023
StyresystemGoogle TV
Energiklasse HDRF
G
Opdateringshastighed120 Hz
Billede
Ja
Billedforhold16:9
Ja
BilledforbedringsteknologiJa
Understøttede billedfilerJPEG/JPG, BMP, GIF, PNG
HDRJa
SkærmteknologiOLED
HDR-typeHLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision
Understøttede videofilerHEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1
Egenskaber
StemmestyringJa
ARC, eARC
FunktionerAmbient, HbbTV Support
StemmeassistentGoogle Assistant
Smart TVJa
AmbientJa
Tilslutninger
Antal USB-A3 stk
Tilslutninger3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI
HDMI-version2.0, 2.1
2,3
Antal HDMI4 stk
Display
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkærmformFlad
Forbrug
Energiforbrug (standby)0.3 W
Lyd
Surround Sound-formaterDolby Atmos, DTS:X, Dolby AC-4
Højttalereffekt (total)40 W
HøjttalertypeStereo
LydfilformaterMP3, AAC, FLAC, WMA, WAV (PCM)
Trådløst
Nej
BluetoothJa
Amazon Alexa
WI-FIJa
WiFi-standardWi-Fi 5 (802.11ac)
Tuner
TV-modtagerDigitalt
CI+
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T
Kompatibilitet
VESA-mål300x300 mm