Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Sonys TV-model K77XR80P er et OLED TV på 77", med en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD).
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
Sony BRAVIA 8 K-77XR80 195,6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sort
Annonce
Annonce
Laveste pris for Sony K77XR80P er 26.029 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 7 butikker.
Modellen K77XR80P, er et OLED-TV på 77 tommer, der har en opløsning på 3.840x2.160 (4K Ultra HD). HDR giver et større farvespektrum og en klarere definition mellem sort og hvid.
Det her TV har 4 HDMI-tilslutninger og 2 USB A-porte, så der er mange indgange til blandt andet medieafspillere og spillekonsoller. Dette TV er smart, hvilket betyder, at det kan tilkobles et netværk og TV'et leveres med installerede apps til streaming og så videre.
Her er et TV, som måske ikke har de seneste nye funktioner, men det kan sikkert imødekomme dine krav. Dette TV er meget populært, og kan derfor være til glæde i mange hjem.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Sony K77XR80P |
| Mærke | Sony |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 77.0 " |
| Styresystem | Android |
| Energiklasse HDR | G |
| Energiklasse | E |
| Opdateringshastighed | 120 Hz |
| Farve | Sølv |
Billede | |
| ALLM | Nej |
| Billedforhold | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Billedforbedringsteknologi | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Understøttede billedfiler | JPEG/JPG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skærmteknologi | OLED |
| HDR-type | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Understøttede videofiler | HEVC/H.265, TS, Matroska (MKV), MPEG2, 3GP/3GPP, AVI, MPEG4, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Baggrundsbelyst LED | Nej |
Egenskaber | |
| ARC | ARC, eARC |
| Smart TV | Ja |
| Ambient | Nej |
Display | |
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skærmform | Flad |
Tuner | |
| TV-modtager | Analog, Digitalt |
| CI/CA | CI+ |
| Digital tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 0.5 W |
| Energiforbrug (drift) | 619.0 W |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 stk |
| MHL | Nej |
| USB-version | USB 2.0 |
| Tilslutninger | HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| HDMI-version | 2.0, 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP-version | 2,3 |
| Antal HDMI | 4 stk |
Trådløst | |
| NFC | Nej |
| Trådløs & Streaming | AirPlay 2, Chromecast |
| WI-FI | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Smart Home System | Apple HomeKit |
Lyd | |
| Surround Sound-formater | Dolby Atmos, DTS digital surround, DTS:X, DTS-HD Master Audio |
| Højttalereffekt (total) | 56 W |
| Højttalertype | Multikanal |
| Lydfilformater | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA |
Kompatibilitet | |
| VESA-beslag | Ja |
| VESA-mål | 300x300 mm |
Mål | |
| Højde (med stativ) | 101.2 cm |
| Vægt (uden stativ) | 32.3 kg |
| Højde (uden stativ) | 98.4 cm |
| Bredde | 171.3 cm |
| Dybde (uden stativ) | 3.8 cm |
| Dybde (med stativ) | 40.5 cm |
| Vægt (med stativ) | 34.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-08 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .