Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

65", 3840x2160 (4K Ultra HD)
Prøv fleksible betalinger med
GIGAPRO
Samsung R85H 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Sort
Annonce
Laveste pris for Samsung R85H 65 Inch 4K Ultra HD Smart TV er 12.919 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung R85H 65 Inch 4K Ultra HD Smart TV |
| Mærke | Samsung |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 65.0 " |
| Lanceringsår | 2024 |
| Farve | Sort |
Display | |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Trådløst | |
| WI-FI | Ja |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2026-05-26 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .