Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Intel Core i7, Iris Xe Graphics
Laveste pris for ASUS mini PC AI-klar er 4.390 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS mini PC AI-klar |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Type | Barebone |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Black |
| Optisk drev | Nej |
| Styresystem | FreeDOS |
Tilslutninger | |
| Antal USB-C | 2 stk |
| Tilslutninger | USB-C, 3.5 mm Jack, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A |
| Antal USB-A | 4 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Monitor | Nej |
Hukommelse | |
| Antal slots (i alt) | 2 |
| Hukommelsesunderstøttelse (maks) | 64 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
Trådløst | |
|---|---|
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WI-FI | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Bluetooth | Ja |
Strømforsyning | |
| Strømforsyning | 120 W |
Lyd | |
| Lydkort | Ja |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | Iris Xe Graphics |
Processor | |
| Processormodel | 1370PE |
| Processormodel | 1370PE |
| Processor | Intel Core i7 |
Mål | |
| Vægt | 0.502 kg |
| Bredde | 11.7 cm |
| Dybde | 11.2 cm |
| Højde | 3.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .