ASUS ROG Strix XG27ACMEG 27 Inch QHD Monitor
Sammenlign
Placering
485
i
Skærme
ANNONCE
Fra Proshop.dk
27" ASUS ROG Strix XG27ACMEG - 2560x1440 (QHD) - 260Hz - IPS
Fri fragt, 1-2 dage
CompuMail
4.7(713 vurderinger)
KøbsgarantiKøbsgaranti
ASUS ROG Strix XG27ACMEG 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 380Hz --> På fjernlager, levevering hos dig 19-05-2026