Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | StarTech DK30C2DPPDUE |
| Mærke | StarTech |
Produktegenskaber | |
| Placering | Ekstern |
| Strømforsyning | USB |
| Farve | Krom, Sort, Grå |
Mål | |
| Længde | 220.0 mm |
| Vægt | 450.0 g |
| Bredde | 80.0 mm |
| Højde | 30.0 mm |