Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

ITFON, EL-Salg Vordingborg
i-tec Metal U3HUBMETAL403 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Grå
Eller 3 betalinger af 30 kr./md.*
Annonce
Annonce
Laveste pris for I-TEC U3HUBMETAL403 er 89 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 10 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | I-TEC U3HUBMETAL403 |
| Mærke | I-TEC |
Produktegenskaber | |
| Placering | Ekstern |
| Strømforsyning | USB |
| Farve | Sort, Aluminium, Grå |
Mål | |
| Længde | 30.0 mm |
| Vægt | 63.0 g |
| Bredde | 96.0 mm |
| Højde | 21.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-06-05 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hovedtelefonudgang | Nej |
| Mikrofon indgang | Nej |
| Interface | USB-A |
| Ethernet | Nej |
| USB-A | Ja |
| USB-version | USB 3 |
| USB-C | Nej |
| Antal USB-A | 4 stk |
| Antal USB (i alt) | 4 stk |
| HDMI | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .