Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Kompaktkameraet fra INF kan producere virkelig flotte billeder med sine 48 megapixels og det har en CMOS-sensor.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for INF 48MP 4K er 757 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | INF 48MP 4K |
| Mærke | INF |
| Type | Kompaktkameraer |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Objektiv | Integreret |
Kommunikation | |
| GPS | Nej |
Billede | |
| Billedhastighed (FPS) | 240.0 |
| Billedstabilisering | Nej |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Tilslutninger | |
| USB-version | 2.0 |
| USB | Ja |
| Mikrofonindgang | Nej |
| HDMI | Nej |
| Hovedtelefonudgang | Nej |
Display | |
| Søger | LCD/OLED |
| Skærmstørrelse | 2.8 " |
Zoom | |
| Digital zoom | 16.0 x |
Sensor | |
|---|---|
| Lysfølsomhed ISO (maks) | 6400.0 |
| Sensortype | CMOS |
| Lysfølsomhed ISO (min) | 100.0 |
| Effektive pixel | 48.0 MP |
Lagring | |
| Flash-lager | Nej |
| Dual Memory Card Slots | Nej |
| Kompatible hukommelseskort | Secure Digital (SD), Secure Digital XC (SDXC) |
Video | |
| Videoopløsning (maks) | 3.840 x 2.160 (4K) |
| Videofilformat | MP4 |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
| NFC | Nej |
Teknisk specifikation | |
| Blændeområde | F2.5-7.36 |
Mål | |
| Mål (HxBxD) | 58x98x24 |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-12 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .