Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Annonce
Annonce
Laveste pris for ASUS PRIME Z790-P er 1.422 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | ASUS PRIME Z790-P |
| Mærke | ASUS |
Produktegenskaber | |
| Formfaktor | ATX |
| Intel processorsokkel | Socket 1700 |
| Køling | Passiv |
| Chipsæt | Intel Z790 |
| Processor understøttet | 1 |
| Processor | Intel |
Egenskaber | |
| Integreret processor | Nej |
| RAID type | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| RAID Controller | Ja |
| Velegnet til Mining | Nej |
| Integreret lydkort | Ja |
| Multi-Grafikkort Support | Nej |
| Integreret netværkskort | Ja |
| TPM 2.0 | Ja |
Hukommelse | |
| Hukommelseshastighed (maks) | 7200 MHz |
| RAM Slots | 4 |
| Hukommelsesmodul | DIMM |
| Hukommelse (maks) | 128 GB |
| Hukommelsestype | DDR5 |
Netværk | |
| Ethernet Speed (maks) | 2.5 Gbit/s |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-03 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| USB-version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2x2 |
| Udvidelsespladser | PCIe x16, PCIe x1, PCIe x4 |
| DisplayPort-Version | 1.4 |
| Antal PCIe x4 | 3 stk |
| Antal DisplayPort | 1 stk |
| Antal PCIe x16 | 1 stk |
| Antal USB-A | 7 stk |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal PCIe x1 | 1 stk |
| Tilslutninger | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, PS/2, HDMI, DisplayPort |
| Antal USB-C | 1 stk |
| Antal PS/2 | 1 stk |
| PCIe version | 5.0, 4.0, 3.0 |
| Antal 3.5 mm Jack | 3 stk |
| Antal RJ45 (LAN) | 1 stk |
| Antal HDMI | 1 stk |
Interne tilslutninger | |
| Antal CPU Fan Connectors | 1 stk |
| Antal SATA | 4 stk |
| Interne tilslutninger | CPU Fan Connector, USB 2.0 Header, Clear CMOS Jumper, Adresserbar RGB-header, USB 3.2 Gen 1 Header, USB 3.2 Gen 2 Type-C Header, M.2, Thunderbolt Header, TPM Header, SATA, RGB Header, 4-pin Fan Connector, Seriel port header |
| Antal RGB Headers | 2 stk |
| SATA-version | SATA III (6.0 Gbit/s) |
| Antal USB 3.2 Gen 2 Type-C Header | 1 stk |
| M.2 Key Type | M Key |
| M.2 | Ja |
| Antal 4-pin Fan Connectors | 4 stk |
| Antal USB 2.0 Headers | 2 stk |
| Antal adresserbare RGB-headers | 3 stk |
| U.2 | Nej |
| M.2 Formfaktor | 2280, 2242, 2260, 22110 |
| Antal Thunderbolt Headers | 1 stk |
| Antal USB 3.2 Gen 1 Headers | 2 stk |
| Antal M.2 | 4 stk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .