Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Fra Avenue finder du denne herrecykel. Den savner affjedring, men byder på syv gear Avenue-cyklen kommer med rullebremse og savner den kraftige bremseevne, men er meget vedligehold
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Avenue Broadway 25 2020 er 9.999 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Cyklen er designet til mænd og har 7 gear. Større hjul får cyklen til at trille bedre, og du burde få god fremdrift med de her 28"-hjul.
Takket være rullebremserne får du en bremse, der kræver meget lidt vedligeholdelse. Hvis bremsen begynder at hyle lidt, skal du bare give den lidt mere olie.
I kategorien cykler, er den her en af de mest populære cykler på PriceRunner og lige nu fås den til laveste pris fra 9999.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør cyklen til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Avenue Broadway 25 2020 |
| Mærke | Avenue |
| Type | Standardcykler |
Størrelse | |
| Hjulstørrelse | 28" |
| Stelstørrelse | 55cm, 58cm, 61cm |
Mål | |
| Vægt | 14.4 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-08-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Målgruppe | Herre |
| Rammemateriale | Aluminium |
| Lanceringsår | 2020 |
| Antal gear | 7 |
| Gearserie | Shimano Nexus |
| Farve | Guld |
| Bremsetype | Rullebremse |
| Støddæmper | Ingen affjedring |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .