Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Tørrestativ
Laveste pris for Brabantia Hangon Drying Rack with Rod 25m White er 519 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Brabantia Hangon Drying Rack with Rod 25m White |
| Mærke | Brabantia |
| Type | Tørrestativer |
Mål | |
| Dybde | 66.0 cm |
| Højde | 184.0 cm |
| Vægt | 6206.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-27 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sammenfoldeligt | Ja |
| Tørrelængde | 25.0 m |
| Farve | Hvid |
| Justerbar højde | Ja |
| Tørrestativ placering | Gulv |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .